Efektywne wdrożenie rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwie wymaga oprócz wiedzy merytorycznej, również odpowiedniego podejścia do całego procesu, uwzględniającego skalę i specyfikę przedsięwzięcia odmienną dla małych i średnich firm oraz dużych podmiotów gospodarczych. Z doświadczenia wiemy jak ważną rolę odgrywa proces wdrożeniowy. Oferujemy więc kompleks niezbędnych działań dalece wykraczających poza samą instalację oprogramowania.

Tworzenie oprogramowania, usługi programistyczne

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę informatyczną, która obejmuje projektowanie, tworzenie i serwis różnego rodzaju oprogramowania oraz pomoc w doborze i zakupie odpowiedniej technologii i sprzętu.

Poza projektowaniem i tworzeniem oprogramowania, zajmujemy się także:

  • modernizacją starych systemów i technologii,
  • integracją oprogramowania z już istniejącymi rozwiązaniami,
  • tworzeniem dodatkowych modułów i funkcji do już istniejących systemów,
  • wdrażaniem i instalacją sprzętu i oprogramowania,
  • obsługą serwisową i wsparciem technicznym wdrożonych systemów.

 

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie Klienta, które dzięki naszym poradom i doświadczeniu spełniać będzie jego oczekiwania funkcjonalne i wizualne. Dostarczamy indywidualne rozwiązania informatyczne z różnych dziedzin gospodarki przy ścisłej współpracy z Klientem, dzięki czemu ma on bezpośredni wpływ na tworzoną aplikację.

Wraz z rozwojem teleinformatycznym, wiele firm i instytucji zatrudniających pracowników terenowych, poszukuje oprogramowania, które znacznie ograniczyłoby m.in. liczbę błędów przesyłu danych i koszty działalności przedsiębiorstwa. Dzięki możliwość integracji z już posiadanymi systemami finansowo – księgowymi lub magazynowymi koszty całego systemu są relatywnie małe. Posiadamy także możliwość wykorzystania urządzeń z wbudowanymi laserami, które umożliwiają wykorzystanie systemów automatycznej identyfikacji opartych na kodach kreskowych (paskowych).

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi i kreatywnymi ludźmi oraz firmami z dużym doświadczeniem w różnych dziedzinach informatyki. Dzięki temu odpowiednie elementy tworzonych systemów są realizowane przez najbardziej odpowiednich profesjonalistów.

Systemy informatyczne tworzymy w oparciu o profesjonalne środowisko programistyczne Microsoft Visual Studio, które łączy ze sobą wiele bogatych języków programowania, m. in. C#.NET, VB.NET, SQL, HTML5/XML/XSL/AJAX/JSON i inne.

Tworzymy systemy w oparciu o serwery baz danych takie jak Microsoft SQL Server, ORACLE, MySQL, IBM DB2 i inne.

Kładziemy zawsze duży nacisk na rzetelne wywiązanie się z umów oraz dostarczanie produktów najwyższej jakości.