Jeśli potrzebujesz mojego bio w wersji PL lub ENG oraz zdjęcia, to szczegóły znajdziesz poniżej.

Bio PL

W branży od ponad 10 lat. Od 9 lat pracuję jako freelancer, posiadam tytuł Microsoft Certified Trainer. Prowadzę szkolenia głównie z produktów firmy Microsoft, takich jak Visual C# (od Visual Studio 2003), bazy danych Microsoft SQL Server (od wersji 2000), SharePoint Server (od wersji 2003) i SharePoint Online, Azure, PowerShell. Czasami szkolenia z HTML5 i CSS3. Oprócz szkoleń pracuję z klientami, oferując pomoc w ich pracy, zwłaszcza przy okazji wdrożeń lub wtedy, gdy występują kłopoty. Od czasu do czasu pracuję w projektach jako full-stack developer. Piszę artykuły do IT Professional i do Lubelskiego Programisty. Występuję jako prelegentka albo mentorka dzieląc się swoją wiedzą z innymi.

Studiowałam pedagogikę na UMCS w Lublinie i informatykę na Politechnice Lubelskiej. W trakcie studiów uczestniczyłam w wymianie studenckiej Socrates na uczelni w Holandii, gdzie studiowałam jeden semestr. Byłam wykładowcą na studiach podyplomowych na SGH w Warszawie. Od 2010 r. prowadzę własną firmę Zalnet (zalnet.pl). Od pewnego czasu zaczęłam prowadzić bloga pod adresem: blog.zalnet.pl. W życiu prywatnym mężatka i mama 14-letniej Darii, którą staram się zarazić pasją do programowania. Lubię zwierzęta i dlatego w moim domu królują norweski kot leśny Simon i dwa owczarki niemieckie: Kawa i Charlie. W wolnym czasie lubię spędzać czas pracując we własnej pasiece.

Media społecznościowe:

Bio ENG

Over 10 years of IT experience. For the last 9 years I work as a freelancer, I hold a Microsoft Certified Trainer title. I conduct workshops and courses (mainly) about Microsoft products, Visual C# (starting at Visual Studio 2003), Microsoft SQL Server Database (starting at version 2000), SharePoint Server (2003 and newer), SharePoint Online and Azure. Sometimes I conduct courses on HTML5 and CSS3. From time to time I work as a full-stack developer. I write articles for IT Professional and Lubelski Programista magazines, as well as I do speeches and mentor people sharing my knowledge.

I studied pedagogy on UMCS in Lublin and Computer Science at Lublin University of Technology. During my studies, I took part in the Socrates Exchange program and had the ability to study one semester at the University in the Netherlands. I was a lecturer at SGH Warsaw School of Economics. Since 2010 I run my own company called Zalnet (zalnet.pl). For some time I write a blog at blog.zalnet.pl. Privately, a married woman and mom of 14-year-old Daria, who I try to convey my passion for programming. I like animals, so that’s why the Norwegian forest cat Simon and two German shepherds: Kawa and Charlie reign in my house. In my spare time, I like to spend time in my own apiary.

Social media:

Zdjęcie:

Zdjęce Beata Zalewa