Nazywam się Beata Zalewa. Od kilkunastu lat pracuję w branży IT jako trener, konsultant i programista. Moja przygoda z informatyką trwa od 1998 roku roku, kiedy to zaczęłam pracować z systemem Windows, która trwa do dzisiaj. Jestem jedną z wielu osób w IT, które podjęły decyzję o zmianie zawodu i przebranżowieniu. Z wykształcenia jestem pedagogiem, tytuł magistra uzyskałam na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie. Ukończyłam także podyplomową Informatykę Techniczną na Politechnice Lubelskiej w Lublinie.

Na tym blogu przede wszystkim dzielę się swoją wiedzą techniczną. Tym co robię, co aktualnie mnie interesuje lub sprawia problemy. Jestem full-stack developerem i stąd zakres technologii, którymi się zajmuję jest dość duży. Ponadto występuję jako prelegent, biorę udział w programach mentoringowych. Od wielu lat pracuję jako freelancer, jestem właścicielem firmy Zalnet.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do mnie maila na info[at]zalnet.pl albo zostaw wiadomość na stronie Zalnet. Z przyjemnością odpowiem!